18 грудня 2020 року в Чорноморській гімназії №1 відбулось засідання батьківської ради, на якому Лідія Федорівна Антонова, директор гімназії, підвела перші підсумки навчального семестру 2020-2021 н.р. та обрано голову батьківської ради Боднар Юлію Олександрівну. Щиро вітаємо Юлію Олександрівну з почесною місією та бажаємо плідної та результативної роботи на займаній посаді! А ще від щирого серця висловлюємо слова вдячності Кордоновій Ірині Григорівні, яка сім років поспіль була головою батьківської ради гімназії, опікувалась проблемами нашої Alma Mater!

26 червня 2020 року в Чорноморській  гімназії №1 відбулась конференція  за участю батьків, учителів та гімназійного парламенту, на якій  директор гімназії  Лідія Федорівна Антонова  звітувала про діяльність навчального закладу за  2019-2020 н.р.

ПРОТОКОЛ №4

конференції педагогічного колективу, батьківського комітету, гімназійного парламенту  та громадськості

Чорноморської гімназії №1

26.06.2020

Присутні:  батьківські комітети класів  – _16_чол

працівників  гімназії  –9

члени парламенту гімназії __2____

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Звіт директора  Чорноморської гімназії №1 Лідії Федорівни Антонової за 2019-2020 навчальний рік перед педагогічним, батьківським колективами, гімназійним парламентом  та громадськістю.

СЛУХАЛИ:  директора гімназії   Антонову Лідію Федорівну.

Лідія Федорівна розповіла про персональний внесок у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу та створення належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти за 2019-2020 навчальний рік. (звіт додається)

освітня діяльність

Освітня діяльність під час карантину

Науково-методична робота

Виховна робота

Матеріально-технічне забезпечення . Охорона праці та безпека життєдіяльності

У звіті було висвітлені наступні питання:

 1. Виховання особистості здатної до самореалізації й професійного зростання на основі сформованих життєвих компетенцій, наданням соціальної підтримки та допомоги дітям пільгових категорій;
 2. Організація освітнього процесу в умовах в умовах пандемії коронавірусу.
 3. Створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес.
 4. Організація різних форм позаурочної навчально-виховної роботи.
 5. Заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу.
 6. Заходи щодо забезпечення навчального закладу кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки.
 7. Соціальний захист, збереження та зміцнення здоров”я учнів та педагогічних працівників.
 8. Забезпечення організації харчування та медичного обслуговування учнів і педагогічних працівників.
 9. Дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм.
 10. Надання соціальної підтримки та допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з малозабезпечених сімей.
 11. Стимулювання учнів і педагогічних працівників, організація їх відпочинку та оздоровлення.
 12. Дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень з їх боку.
 13. Стан дитячого травматизму.
 14. Залучення педагогічної та батьківської громадськості навчального закладу до управління його діяльністю, співпраця з громадськими організаціями.
 15. Дисциплінарна практика та аналіз звернень громадян з питань діяльності навчального закладу. Реагування керівника на зауваження та пропозиції, викладені батьківським комітетом, громадськістю, батьками, представниками інших органів громадського самоврядування.
 16. Сучасне матеріально-технічне забезпечення Чорноморської гімназії №1;
 17. Розвиток кадрового потенціалу гімназії та академічну доброчесність;
 18. Прозорість та інформаційна відкритість-громадська оцінка роботи закладу
 19. Профілізація старшої школи

Виступили:

 1. Кордонова Ірина Григорівна, голова батьківської ради Чорноморської гімназії №1, мати випускниці 7(11)-А класу, яка подякувала Лідію Федорівну та весь педагогічний колектив гімназії за високий рівень організації освітнього процесу та якісну підготовку випускників навчального закладу.

2. Гюндогду Олена Михайлівна, член батьківської ради 6(10)- Б класу, яка звернула увагу на велику благодійну діяльність навчального закладу та вручила грамоту та подяку від дирекції Ананьївської школи-інтернат для дітей з проблемами рухового апарату (хворих на дцп). Наголосила, що участь гімназистів в подібних акціях не є випадковою, а системною і така діяльність виховує добрих, чуйних та милосердних дітей.

3.Сірооченко Олексій Валентинович, батько учня 2(6)-Б класу, висловив слова вдячності колективу гімназії на чолі з Лідією Федорівною та слова гордості за участь та перемоги гімназистів у спортивно-масових заходах не тільки на рівні міста, а й області, попри відсутність спортивної зали та облаштованого майданчика.

4. Шигапова Світлана Миколаївна, мама учениці 5(9)-А класу, дуже високо оцінила роботу колективу у період дистанційного навчання, подякувала директору та вчителям за високий професіоналізм, вміння швидко організуватися та на відмінно пройти випробовування під назвою «онлайн навчання».

5.Аліханіді Сократатіс Едуардович, батько трьох гімназистів, звернув увагу на високий рівень морально-етичного виховання гімназистів та подякував колектив гімназії за те, що діти навчаються в дружній та здоровій атмосфері добра та високих моральних цінностей.

 

ПОСТАНОВИЛИ: роботу директора Чорноморської гімназії №1 Антонової Лідії Федорівни  у 2019-2020 н.р. вважати  задовільною

ГОЛОСУВАЛИ:  за – _27__; проти – ___0____ утрималися – _0______.

Голова зборів                                      Л.Ф.Антонова

Секретар зборів                                      В.Л.Пилипчук