Благодійна допомога станом на 09.10.2023 року

Благодійна допомога

Адмінстрація ліцею висловдює щиру вдячність батьківському колективу 5-Б класу за допомогу в придбанні маршового барабана для колективу юних барабанщиць ЧЛ ім.Т.Шевченка у 2022-2023 н.р.

Адмінстрація ліцею висловдює щиру вдячність батьківським колективам за допомогу в придбанні рукомийника, ємностей для питної води, біотуалета для учасників освітнього процесу у 2022-2023 н.р.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Ss4OK9CfSk1USnsmgy8UuivkUnVMg6mf/edit#gid=529029592

Адміністрація ліцею висловлює щиру вдячність  батьківським колективам 1-А, 2-Б та 3-Б класів, за встановлену відеокамеру у приміщенні закладу. 

Благодійна допомога відеокамера


У ІІ кварталі благодійна допомога не надходила


У І кварталі 2021 року благодійна допомога не надходила 


Адміністрація Чорноморської гімназії №1 висловлює щиру вдячність  Наталії Володимирівні Вороненко, начальнику відділу освіти, за  допомогу в організації ремонтних робіт каналізаційної мережі буфету нашого навчального закладу! Щиро вдячні за те, що миттєво відгукнулись на прохання про допомогу! Дякуючи Вам гімназисти  матимуть змогу звично ласувати смаколиками з буфету!


Адміністрація Чорноморської гімназії №1 висловлює щиру вдячність  Боднар  Сергію Володимировичу, за допомогу в організації ремонтних робіт каналізаційної мережі буфету навчального закладу! Робота виконаня якісно та швидко! Також щиро вдячні Юлії Олександрівні Боднар, за те, що миттєво відгукнулась на прохання про допомогу! Дякуючи Вам гімназисти  матимуть змогу звично ласувати смаколиками з буфету!


Благодійна допомога у IV кварталі 2020 року

Адміністрація Чорноморської гімназії №1 висловлює щиру вдячність родині Шраменко Андрія, за ремонт та підключення проектору в кабінет №7.

Благодійна допомога у 2020 році

Благодійна допомога у 2019 році