Дорога гімназійна родино! Щиро вітаємо Вас з новорічними та різдвяними святами! Нехай у кожному домі оселяються Щастя, Здоров`я та Достаток, а в серці кожного завжди живуть Віра, Надія та Любов, помножені на 2021!

«Строката Африка». Під цією назвою у гімназії відбулась виставка малюнків в рамках декади мистецтва, яку провела Ганна Федорівна Грушева. Гімназисти малювали, обговорювали та вивчали традиції африканських племен. Було цікаво  та загадково.

Знову гімназійний двір веселять фігурки зроблені руками гімназистів. Дякуємо ученицям 6(10)-А класу на чолі з класним керівником, Албул Оксаною Трифонівною, за реставрацію курей, грибів та іншої живності, яка милує око гімназистів та городян. 

В рамках підготовки до Дня захисника України в Чорноморській гімназії №1 відбувся традиційний конкурс строю та пісні. Дякуємо Сергію Августовичу Дедюхіну, за відмінну підготовку гімназистів
У День козацтва в нашій гімназії відбулися козацькі змагання між наймолодшими гімназистами. Обирали кращого з кращих, найрозумнішого, справжнього отамана війська гімназійного! Дякуємо організаторам Анні Вячеславівні Левенець та Дедюхіну Сергію Августовичу , за чудове свято для гімназистів!
День УЧИТЕЛЯ  
У День вчителя в Чорноморській  гімназії №1 традиційно проходить день дублера. Карантинний 2020-2021 навчальний рік не став винятком. Учні 7(11)- класів організували та провели цей день на найвищому рівні: вчителі стали 8-А, навчалися та отримували оцінки, випускники навчали та  готували святковий концерт. Дякуємо організаторам дня – нашим випускникам, класним керівникам: Верготі Лідії Танасіївні та Смаль Катерині Олександрівні, організаторам концерту: Грушевій Ганні Федорівні та Левенець Анні Вячеславівні та колективу батьків випускників на чолі з  Албул Оксаною Трифонівною за чудове оформлення нашої гімназії!