Команда «Соколята» Чорноморської гімназії №1 в рамках підготовки до військово-патріотичного конкурсу «Джура» 27 травня 2021 року відвідала відділ прикордонної служби «Чорноморськ». Прикордонники розповідали розповіли гімназистам про основні завдання Державної прикордонної служби України та особливості охорони державного кордону на морській ділянці, показали озброєння та техніку, яку використовують під час несення служби. Діти змогли приміряти на себе одяг та спорядження прикордонників. Команда залишилась у захваті від зустрічі з прикордонниками і у спокої, що кордони нашої держави захищають надійні та відповідальні професіонали-патріоти. Сподіваємось, що після таких зустрічей наша молодь висловлюватиме бажання, після закінчення гімназії, поповнити лави Державної прикордонної служби України.

Щиро вдячні керівництву відділу прикордонної служби «Чорноморськ» за цікаву, змістовну та дуже теплу зустріч! Сподіваємось на подальшу співпрацю!


Нещодавно учні Чорноморської гімназії №1 стали учасниками вже традиційної міської акції «Молодь проти наркотиків» проти зловживання наркотиками та їхнім незаконним обігом. На вулицях нашого міста та території, що прилягає до освітнього закладу гімназисти зафарбували посилання на інтернет-ресурси на яких розповсюджують наркотичні речовини. Щиро вдячні ініціаторам (Школі лідерів міста), учасникам акції, гімназистам-старшокласникам та педагогу-організатору Левенець Анні Вячеславівні, а також  керівництву Чорноморського міського Управління житлово-комунального господарства за фарбу. Сподіваємось, що волонтерів у справі боротьби за здорову націю буде більше.


6.04.2021 у річницю Чорнобильської трагедії уроки в Чорноморській гімназії розпочалися хвилиною мовчання та відеоінформацією про жахливу трагедію століття. Учні 7-х класів поклали квіти до Пам`ятного знаку ліквідаторам та схилили голови у Хвилину мовчання. Вічна слава та пам`ять усім загиблим жертвам Чорнобиля.


10 квітня Одеса відзначає одну із найславетніших дат нашої історії – 77-ту річницю визволення Одеси від фашистських загарбників.77 років тому, війська 3-го Українського фронту під командуванням генерала армії Р. Малиновського та Чорноморського флоту під командуванням Ф. Октябрського звільнили Одесу від фашистів. Значну допомогу радянські війська отримували від партизанів, які мужньо боролися за свободу міста. Про славетні сторінки історії Південної Пальміри гімназисти говорили напередодні на онлайн годинах спілкування . Подвиг визволителів, самих визволителів і ціну, яку вони заплатили за наше щастя не можна забувати! Зі святом, Південна Пальміра!


Чорноморська гімназія №1 щиро вітає учасників міської інтелектуальної гри, присвяченої Міжнародному Дню рідної мови.

Склад команди:

1.Савченко Євгеній – президент гімназії,

2. Албул Олександра – віце-президент,

3. Григорчук Анастасія, учениця 7 (11) класу,

4. Бунін Дмитро, учень 7(11) класу,

5. Гросу Олексій, учень 7(11) класу та

6.Скоробогатов Єлісей, учень 5(9) класу.

Керівник команди – Левенець Анна Вячеславівна, педагог-організатор гімназії.

Щиро вдячні всім учасникам, віримо, що найвищі перемоги ще попереду! Ми вас любимо!


Нарешті він підходить до кінця – рік заборон, карантинів, масок, дистанцій, хвороб та страхів… А ще – рік сподівань, що все нарешті завершиться і Святий Миколай , Снігуронька та Дід Мороз прийдуть в гості без масок… І діти, і ми, дорослі втомлено поглядаємо на календар з надією на краще. Хочеться змінити світ навколо, зробити його кращим, спокійнішим, щоб звичні рідні гімназійні стіни зігрівали, щоб в дитячих оченятах знову сяяли маленькі бісики і ні маски, ні дистанції не зупиняли дитячого сміху та казкового настрою. Листопад ледь завершився, а наші майбутні випускники – учні 7(11)-А та Б класів, під керівництвом практичного психолога Оксани Трифонівни Албул розгорнули справжню майстерню новорічного настрою! Першокласники з цікавістю розглядали усі процеси чаклування, і навіть ми, дорослі з нетерпінням очікували результату творіння. Вийшло і справді неперевершено! Казка, яка поряд, яка дарує надію, що свято незабаром і воно здійснює усі найпотаємніші мрії та побажання! Дякуємо за настрій, за новорічний одяг нашої гімназії, дорогі діти, шановні батьки та творчі колеги!