Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни й пов’язують його з Воскресінням Христовим.
Сьогодні в нашому академічному ліцеї на уроці німецької мови, який провела вчителька Левенець Анна Вячеславівна, учні 6-их класів знайомилися з традиціями святкування Великодня (Ostern) у Німеччині, розшифровували ребуси та розмальовували писанки.
Всім бажаємо Щасливого Великодня! Frohe Ostern!
![](http://www.chorn-litsey-shevchenka.od.ua/wp-content/uploads/2023/04/341070848_628161799132486_8890604633003183153_n-1024x768.jpg)
Підготовка до Великодня