Вітаємо збірну команду Чорноморського ліцею ім. Т. Шевченка, яка з великою первагою очок виграла 1 місце на міських змаганнях з шашок ! Склад команди: Аліханіді Афіна (9 клас), Сірооченко Андрій (10 клас) та Аліханіді Спартак (11 клас).
Наші вітання вчителям, які підготували дітей: Петрішеній Наталі Володимирівні та Сергію Августовичу Дедюхіну!
Найкращі побажання родинам ліцеїстів та вчителів та вдячність за підтримку спортсменів!
![](http://www.chorn-litsey-shevchenka.od.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-1e9322cbfeb7268b0b8e739370a07c1bc3c9f4c47f5c4d9a543dc62e999da81c_e2c752020bb8ee33-1024x768.jpg)
Вітаємо!